p.h.o.t.o.s

by - 22.7.13

Today, I prepared some photographs which I took during last months, weeks. I like to browse the files on my computer and find them again. Recently I was in a hurry, but in a few days, I will be able to relax - moving! I cannot wait.

Dzisiaj przygotowałam pare zdjęć, które zrobiłam przez ostatnie miesiące, tygodnie. Lubię przeglądać pliki na moim komputerze i odnajdywać je na nowo. Ostatnio jestem bardzo zabiegana, ale już za pare dni, bedę mogła się zrelaksować - przeprowadzka! Nie mogę się doczekać.Visiting the KIASMA Museum in Helsinki. /// Odwiedziny w KIASMA Muzeum w Helsinkach.

Lines painted by oil oozing from feathers./// Linie malowane przez olej, splywajacy z pierza.

Arch. /// Łuk.

So close and yet so far... /// Tak blisko, a zarazem tak daleko...

Contemplative bench. /// Ławka kontemplacyjna.
Walk with beloved, can turn into the art :D /// Spacer z ukochanym, może przerodzić się w sztukę: DComfort (balcony) /// Komfort (balkon)

C#

Arm in arm. /// Ramię w ramię.

Would you say that this is space between balconies? Yes, it is!
/// Czy można powiedzieć, że jest to przestrzeń między balkonami? Otóż tak, tak właśnie jest! Last images from the walk around Tampere. /// Ostatnie zdjecia ze spaceru po Tampere.


Climbing to the sky... /// Wspinaczka do nieba...


How wonderful colors can have balcony's door? /// Jak cudowne kolory mogą mieć drzwi balkonowe?

Gardening. I am really happy that I can find in Tampere some warm colors. /// Ogrodnictwo. Jestem naprawdę szczęśliwa, że mogę znaleźć w Tampere ciepłe kolory.


Picture a bit more complex than most of my photography, but I just love these colors. Mystery. /// Zdjęcie nieco bardziej złożone niż większość moich fotografii, ale ja po prostu kocham te kolory. Tajemniczość.

Kisses,
Buziaki,
Emi

You May Also Like

0 comments

Instagram