The road from Majanicho to Corralejo

by - 6.2.16


Yesterday, I broke the ice :). 
I recorded videos of the Atlantic Coast. The road from Majanicho to Corralejo on Fuerteventura. The environment on this island is magical. If I would not record anything, I could just sit and observe the greatness of the ocean, rich fauna and slowly growing flora. I arrived to this island 17 years ago and I felt in love right away, here is my third home. 
The videos I took are in very dark blue, as the project I work on. I could change the white balance to make pictures more realistic but why would I? The images are out of this world,  mysterious and inaccessible.
Wczoraj przełamałam lody :).
Zrobiłam nagrania wybrzeża Atlantyku. Droga z Corralejo do Majanicho na Fuerteventurze. Środowisko na tej wyspie jest magiczne. Jeżeli nie nagrałabym niczego, mogłabym siedzieć i obserwować ogrom oceanu, bogatą faunę i powoli rosnącą florę. Po raz pierwszy przybyłam na tą wyspę 17 lat temu i od razu się zakochałam, tutaj jest mój trzeci dom.
Nagrane widea są w kolorze ciemnego granatu, tak jak projekt nad którym pracuję. Mogłam zmienić balans bieli, aby zdjęcia były bardziej realistyczne, jednakże dlaczego miałabym to zrobić? Obrazy są nie z tego świata, tajemnicze i niedostępne.

Majanicho - Corralejo

Warm greetings from my moon /// Ciepłe pozdrowienia z mojego księżyca

You May Also Like

0 comments

Thank you for your comment /// Dziękuję za Twój komentarz

Instagram