European Youth Event 2016

0 comments
The last weekend (20-21 May) was full of inspirations. As an European Youth Award Ambassador I got an opportunity to participate in European Youth Event with took place in Strasbourg, France. During the event I could join in many workshops, lectures, discussions and activities.

I documented my visit on photographs and videos listed below.  Enjoy!
For more photos go to: EYA Facebook page

Ostatni weekend (20-21 maja) był pełen inspiracji. Jako Ambasadorka Europejskiej Nagrody Młodzieży miałam okazję uczestniczyć w European Youth Event, który odbył się w Strasburgu, we Francji. Podczas imprezy mogłam przyłączyć się do wielu warsztatów, wykładów, dyskusji i przedsięwzięć.

Moją wizytę udokumentowałam na zdjęciach i filmie, które są widoczne poniżej. Miłego oglądania!
Aby zobaczyć więcej zdjęć zapraszam tutaj: Facebook EYA


e m i r e l l a

EN: Thank you for visiting my personal blog. Text is bilingual (English and Polish). You can find here posts about photography, painting, video, graphics and things which involve my/others creativity. I am looking forward to your comments and suggestions.

PL: Dziękuję za odwiedzenie mojego osobistego bloga. Tekst jest dwujęzyczny (angielski i polski). Możesz znaleść tutaj posty o fotografii, malarstwie, wideo, grafice i tym, co wiąże się z moją/innych kreatywnością. Na co dzień mieszkam w Finlandii. Z niecierpliwością czekam na Wasze komentarze i sugestie.
 

e m i r e l l a

e m i r e l l a

Total Pageviews /// Liczba odsłon